| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Magnetic Drill |
| Classification: | Hand Drill |
| Quantity: | |
|---|---|
| Output power | 1500W |
| Rated voltage | 220V |
| Drill diameter | not more than 16mm |
| cutting diameter | not more than 50mm |
| Max.attraction | 11000N |
| Load speed | 80-600r/min |
| N.W | 11KGS |
1.Q: What is your payment terms?
content is empty!


