| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Magnetic Drill |
| Classification: | Hand Drill |
| Quantity: | |
|---|---|


| Output power | 1000W |
| Rated voltage | 220V |
| Spindle Taper | 16mm Drill Chuck |
| Max.twist drill dia | 3-16mm |
| Max.attraction | 11500N |
| Load speed | 500r/min |
| N.W | 12 KGS |
1.Q: What is your payment terms?


| Output power | 1000W |
| Rated voltage | 220V |
| Spindle Taper | 16mm Drill Chuck |
| Max.twist drill dia | 3-16mm |
| Max.attraction | 11500N |
| Load speed | 500r/min |
| N.W | 12 KGS |
1.Q: What is your payment terms?
content is empty!


