| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Magnetic Drill |
| Classification: | Hand Drill |
| Quantity: | |
|---|---|

| Output power | 2000W |
| Rated voltage | 380V |
| TAPPING DIA | M16-M36 |
| Max.attraction | 21000N |
| Load speed | 70r/min |
| N.W | 40KGS |

| Output power | 2000W |
| Rated voltage | 380V |
| TAPPING DIA | M16-M36 |
| Max.attraction | 21000N |
| Load speed | 70r/min |
| N.W | 40KGS |
content is empty!


