| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Magnetic Drill |
| Classification: | Hand Drill |
| Quantity: | |
|---|---|


| Output power | 1500W |
| Rated voltage | 220V |
| Drill diameter | not more than 16mm |
| cutting diameter | less than 55mm |
| Max.attraction | 14000N |
| Load speed | 400r/min |
| N.W | 22 KGS |


| Output power | 1500W |
| Rated voltage | 220V |
| Drill diameter | not more than 16mm |
| cutting diameter | less than 55mm |
| Max.attraction | 14000N |
| Load speed | 400r/min |
| N.W | 22 KGS |
content is empty!


